Рибалка у Славську
Проживаючи в Писаній Хаті Ви можете поїхати на рибалку у Славське.Ви можете самі спіймати форель(тоді потрібно її купити),або купити вже спійману.За Вашим бажанням Вам можуть її засмажити або Ви самі можете її приготувати на мангалі біля ПИСАНОЇ ХАТИ Приблизна вартість таксі від Писаної Хати до Чану 60грн. за машину в одну сорону.

Рибалка у с.Коростів
Екскурсія по форелевому господарству ,тут за декілька хвилин Ви зможете наловити відро свіжої форелі, яку на Ваших очах можуть приготувати.Також Ви зможете ознайомитись з умовами розведення риби «форель»Варто зауважити, що тількі у свіжо приготовленній форелі міститься близько 98% легкозасвоюваного білка, велика кількість поліненасичених жирних кислот, які мають протизапальний ефект та снижують ризик серцево-судинних захворювань. Поліпшення мозкової діяльності та сприяння зниженню ваги робить форель привабливою для здорового харчування. Вартість 1кг виловленної форелі 90грн.(ціна може змінитись) Вартість чану 200грн.(ціна може змінитись) за годину.Найсмачніша риба та чан чекають на Вас щодня
До с. Коростів приблизно 30км. від Писаної Хати, у селі за мостом через річку Бутівля повернути праворуч перед дороговказом ”Золота Форель”.Львівська область Сколівський р-н, с. Коростів.
Приблизна вартість таксі від Писаної Хати до форелевого господарства у Коростові 400грн. за машину в дві сорони.


©2007-2014 ПИСАНА ХАТА тел.: +38 067 95 000 59
ua rus eng de pol spanish french ital rom slovak czheck